Високо температурно заптивно лепило до 250Ц 310мл

Високо температурно заптивно лепило до 250Ц 310мл

260 ден.
Шифра на производ: пен-х3499
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Еластично заптивање на подвижни делови и споеви. Заптивање на споеви изложени на долгорочни температури до 250°Ц. Применливо во различни индустриски решенија, машинско градежништво и поправка на автомобили. Пакување од 310мл. Боја црна.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS