Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бакарна паста 0,9кг
Наменета за осигурување на споеви од запекување како дихтунзи, навојни врски, осигурувачи и сл. С..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
Високо температурно заптивно лепило до 250Ц 310мл
Еластично заптивање на подвижни делови и споеви. Заптивање на споеви изложени на долгорочни температ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Пневматско клипче со двострано дејство (H)x(J)x(C)
Kомплетен клип со двојно дејство, изработен од челична плоча, вулканизирана со NBR гума. Се користи ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Самоцентрирачки прстен
Се применуваат на фитинзи за навој на цевки и заптивање на приклучоци во метрички, британски систем ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Тефлонска лента 12мм Х 0.075мм
Тефлонска лента за обезбедување и заптивање на навојни врски кај водоводи, топловоди, гасоводи и д..
35 ден.
без ДДВ: 30 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS