Сет цолови (инчи) О-прстени во кутија 419 пар.

Сет цолови (инчи) О-прстени во кутија 419 пар.

980 ден.
Производител: БГС Техник
Шифра на производ: 8061
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет од цолови (инчи) О-прстени во кутија. Отпорни на киселни, бензин и топлина. Не се за користење кај системи за питка вода.

Материјал од кој се изработени: NBR. Големини од 1/8" до 2" .

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS