Гума и производи од гума

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет цолови (инчи) О-прстени во кутија 419 пар.
Сет од цолови (инчи) О-прстени во кутија. Отпорни на киселни, бензин и топлина. Не се за користење к..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Гумено јаже 1000мм
Гуменото јаже е добар материјал за брза изработка на кружни О-прстени со различни дебелини и големин..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS