Food Grade NSF-H1  маст за подмачкување -18/+204Ц

Food Grade NSF-H1 маст за подмачкување -18/+204Ц

750 ден.
Шифра на производ: HEDD-4210FMG
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

За подмачкување на работни движечки делови во индустријата каде има случаен допир со храна.

Food Grade NSF-H1 сертификат.

Температурен работен опсег : од -18оЦ до +204оЦ

Боја: бела

 

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS