Бакарна паста 0,9кг

Бакарна паста 0,9кг

1.650 ден.
Производител: Меканокар
Шифра на производ: мц-2773
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Наменета за осигурување на споеви од запекување како дихтунзи, навојни врски, осигурувачи и сл.

Составена од ултра тенки честички ламеларен бакар, антикорозивни адитиви и подмачкувачи.

Отпорна од -30 до +1100оЦ.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS