Темак

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Плута гумирана табла 1000х1000мм
Мешавина од плута со NBR-гума. Неговата фина структура формира исклучително густ материјал за заптив..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS