Високо температурен спреј за подмачкување на ланци, запчаници и сл. 500мл

Високо температурен спреј за подмачкување на ланци, запчаници и сл. 500мл

300 ден.
Производител: Силикони
Шифра на производ: сил-антигрип
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS