Одвртувач со ефект на смрзнување до -40Ц

Одвртувач со ефект на смрзнување до -40Ц

250 ден.
Производител: Меканокар
Шифра на производ: мц-3885
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Овозможува навремено отстранување на 'рѓата на какви било споеви или навои. Распрснувањето на производот овозможува ладење на третираната површина на температура од -40°Ц, предизвикувајќи термички шок што веднаш ги деблокира зафатените делови. Многу ефикасен производ за употреба на делови изложени на солена средина.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS