Спреј за заварување на водена база 500мл

Спреј за заварување на водена база 500мл

200 ден.
Производител: Силикони
Шифра на производ: сил-антитек
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Спреј на водена база, од биоразградливи полимери, формулирани за да се избегне лепење на фузиран метал на парчињата што треба да се заваруваат или на млазницата на факелот. Ги дозволува следните третмани на металот (хромирање, боење, галванизација). Лесно се отстранува, содржи биоразградлива и отстранувачка основа.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS