Технички спрееви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Средство за полирање и заштита на велосипедските рамови
Подговтвете го вашиот велосипед за предстојната сезона. Средство за полирање и заштита на велосип..
310 ден.
без ДДВ: 263 ден.
Средство за миење и заштита на велосипеди
Средство за миење и заштита на велосипеди базиран на спори растворувачи на нечистотијата. Наменет..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
ПТФЕ лубрикант за подмачкување на ланци и запчаници
Високо квалитетен ПТФЕ лубрикант наменет за подмачкување на ланци и запчаници кај сите вид..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Инстант одмрзнувач 200мл
Инстант одмрзнувач „Fast & Go“. Веднаш гo елиминира мразот од шофершајбните и прозорците. Одмр..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Одвртувач со ефект на смрзнување до -40Ц
Овозможува навремено отстранување на 'рѓата на какви било споеви или навои. Распрснувањето на произв..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Чистач на карбураторски системи 400мл
Ги намалува јаглеродните наслаги во карбураторскиот систем за довод на гориво и воздух, при што овоз..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Силиконска маст во спреј 400мл
Силиконска маст во спреј без метални сапуни. • Штити од корозија и оксидација на кој било вид елект..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Спреј за чистење на всисен систем кај бензинските мотори 400мл
Нормалното користење на автомобилите доведува до контаминација на лептирестите вентили и сензорот за..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Спреј за заварување на водена база 500мл
Спреј на водена база, од биоразградливи полимери, формулирани за да се избегне лепење на фузиран мет..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Испитувач на заварени споеви - чистач 400мл
Брзо средство за чистење на метали. Ги елиминира маснотиите, маслото, талогот и остатоците од пенетр..
309 ден.
без ДДВ: 262 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS