Тефлонска лента 12мм Х 0.075мм

Тефлонска лента 12мм Х 0.075мм

35 ден.
Производител: Гуферо
Шифра на производ: л-птфе0075
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тефлонска лента за обезбедување и заптивање на навојни врски кај водоводи, топловоди, гасоводи и други линии. Отпорен на агресивна средина и течен кислород.

Ширина на лентата од 12мм. Дебелина на лентата од 0.075мм. Должина од 10 метри.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2022. UKION SHOPS