Средство за полирање и заштита на велосипедските рамови

Средство за полирање и заштита на велосипедските рамови

310 ден.
Шифра на производ: сил-силтел
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Подговтвете го вашиот велосипед за предстојната сезона.
Средство за полирање и заштита на велосипедските рамови. Ја одбива влагата (штити од корозија).Компатибилен со
тркачки, маунтинг и електрични велосипеди. Високо ефикасен и кај графитните рамови. Ги заштитува пластичните и гумените
делови на велосипедот. Дава висок сјај на полираните и
хромираните делови.Спречува нафаќање на нечистотијата и
калта на деловите на велосипедот кои се третирани со
средството.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS