Силикони

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чистач на дискови - брз одмастувач
Чистач-спреј заснован на растворувачи и полимери со ефект на брзо испарување. Формулирани за чистење..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
Спреј за подмачкување ланци со ПТФЕ честички 200мл
Спреј наменет за подмачкување на ланчани преноси (ланци и ланчаници) за велосипеди (градски и спортс..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Чистач на клима уреди 400мл
Средство за чистење врз основа на површински активни агенси и производи против мувла. Ги елиминира л..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Чистач на електрични контакти - сув 200мл
Спреј заснован на растворувачи со брзо испарување. Формулирано за чистење на електронски контакти, с..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Повеќе наменска маст во спреј 400мл
Повеќенаменска маст за подмачкување со висока адхезивност. Отпорна на силни триења. Особено препорач..
241 ден.
без ДДВ: 204 ден.
Силикон во спреј 400мл
Oтстранувач со ниска вискозност базиран на силикон, формулиран за одвојување на пластичните или гуме..
174 ден.
без ДДВ: 147 ден.
Цинк во спреј - сјаен 400мл
Ладен цинк спреј погоден за покривање на заварени или претходно галванизирани делови (огради, галван..
261 ден.
без ДДВ: 221 ден.
Инокс во спреј 400мл
Спреј формулиран со алуминиумска основа и не'рѓосувачка легура. Погоден за третирање на инокс делов..
309 ден.
без ДДВ: 262 ден.
Индустриски чистач и одмастувач 400мл
Одмастувач базиран на растворувачи со бавно испарување. Формулирани за чистење на тврди површини (же..
232 ден.
без ДДВ: 197 ден.
Испитувач на заварени споеви - пенетрант 400мл
Црвен пенетрант за обележување на пукнатините настанати при заварувањето. Специјалната формула овозм..
424 ден.
без ДДВ: 359 ден.
Испитувач на заварени споеви - развивач 400мл
Бел детектор за пукнатини и дефекти на заварувањето. Формира бела прашина што ја изразува црвената б..
456 ден.
без ДДВ: 386 ден.
Испитувач на заварени споеви - чистач 400мл
Брзо средство за чистење на метали. Ги елиминира маснотиите, маслото, талогот и остатоците од пенетр..
309 ден.
без ДДВ: 262 ден.
Спреј за заварување на водена база 500мл
Спреј на водена база, од биоразградливи полимери, формулирани за да се избегне лепење на фузиран мет..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS