Сет за полирање на светла кај возилата

Сет за полирање на светла кај возилата

1.020 ден.
Шифра на производ: hbm-9470
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Со овој комплет за полирање можете брзо да ги исчистите фаровите. Сетот ги има сите потребни алатки за да се заврши оваа работа. Покрај фаровите, со него лесно можете да третирате и други пластични површини. Размислете за трепкачите, задните светла, па дури и за визирот на кацигата. Отстранувањето на видливото оштетување на фаровите и другите светилки е брзо благодарение на овој професионален сет за полирање.
Со помош на пастата за полирање и дискот за полирање, можете брзо и лесно да ја третирате површината што треба да се исчисти.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2022. UKION SHOPS