Метален скалпел

Метален скалпел

300 ден.
Шифра на производ: bgs-7958
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Тело од леан цинк

- ширина на сечилото: 18 мм,

- обложен со гума, мек зафат

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS