Меканокар

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бакарна паста 0,9кг
Наменета за осигурување на споеви од запекување како дихтунзи, навојни врски, осигурувачи и сл. С..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
Течен лепак за метал 25мл
• Епоксидно лепило со 2 компоненти наполнети со метални прашоци. • Двојно пакување со шприц од 25 m..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Течно епоксидно лепило 25мл
• Двокомпонентно лепило, брзо сушечко. • Одлично и за делови кои не се вклопуваат совршено заедно. ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Спреј за чистење на всисен систем кај бензинските мотори 400мл
Нормалното користење на автомобилите доведува до контаминација на лептирестите вентили и сензорот за..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Силиконска маст во спреј 400мл
Силиконска маст во спреј без метални сапуни. • Штити од корозија и оксидација на кој било вид елект..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Чистач на карбураторски системи 400мл
Ги намалува јаглеродните наслаги во карбураторскиот систем за довод на гориво и воздух, при што овоз..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Одвртувач со ефект на смрзнување до -40Ц
Овозможува навремено отстранување на 'рѓата на какви било споеви или навои. Распрснувањето на произв..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS