Индустриски лепила

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Течно епоксидно лепило 25мл
• Двокомпонентно лепило, брзо сушечко. • Одлично и за делови кои не се вклопуваат совршено заедно. ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Течен лепак за метал 25мл
• Епоксидно лепило со 2 компоненти наполнети со метални прашоци. • Двојно пакување со шприц од 25 m..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS