Автомобилски лепила

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Апликатор за нанесување на прајмер 105мм
Апликатор изработен од волна. Не остава траги при работа. Наменет за аплицирање на У-прајмер 130 или..
20 ден.
без ДДВ: 17 ден.
Лепи и дихтува - У-сеал 501 - 310мл
U-SEAL 501 е едностранo, полиуретанскo еластично лепило и заптивна смеса наменета за изградба и попр..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Прајмер за лепила за стакло - У-прајмер 130
U-PRIMER 130 е средство "се-во-едно" кое се суши во присаство на влага и е промотор-основа за лепење..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Активатор-чистач за лепила за стакло - У-активатор 250мл
U-ACTIVATOR е средство за чистење и активирање на површини врз основа на силан-полимер. Во можност е..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Лепило за лепење на ветробрански стакла - У-сеал 207 600мл
U-SEAL 207 e еднокомпонентно, флексибилно и полиуретанско лепило со високи перформанси за директно л..
465 ден.
без ДДВ: 394 ден.
Лепило за лепење на ветробрански стакла - У-сеал 201 фаст
U-SEAL 201 e брзо сушечки, флексибилен и едностран полиуретански лепак, со висока ефикасност за дире..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS