Клешти за филтер за масло 63,5-115 мм - 300мм

Клешти за филтер за масло 63,5-115 мм - 300мм

350 ден.
Шифра на производ: hbm-7226
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

     Ковани, стврднати вилици.

     Назабени вилици за супер држење.

     Прилагодлив во 3 позиции за дополнителна моќност.

     Добар стисок на филтрите за масло и куќиштето на филтерот за масло.

     За стегање при заварување, на пример.

     Произведено од специјален челик за алат.

     Опремен со меки рачки што не се лизгаат.

     Должина од 300 мм.

 

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2022. UKION SHOPS