Велкро дискови за брусење Ф150/6

Велкро дискови за брусење Ф150/6

13 ден.
Шифра на производ: ol-7xx
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 20

Расположливи опции

* Велкро градација:

Велкро дискови за брусење Ф150мм со 6 отвори

Градација: П60 / П80 / П100 / П120 /П150

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS