Ламеларен диск Ф115мм Пегасус Циркониум

Ламеларен диск Ф115мм Пегасус Циркониум

0 ден.
Шифра на производ: ol-726
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Расположливи опции

* Градација:

Ламеларен диск за обработка на метал и не рѓосувачки челик (инокс).

Големина на диск Ф115мм.

Градација: П40 / П60 / П80

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS