Ламеларни дискови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ламеларен диск Ф125мм Пегасус Циркониум
Ламеларен диск за обработка на метал и не рѓосувачки челик (инокс). Големина на диск Ф125мм. Г..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ламеларен диск Ф115мм Пегасус Алуминиум оксид
Ламеларен диск за обработка на железо. Пречник на дискот Ф115 мм. Градации: П40 / П60 / П80 / ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ламеларен диск Ф115мм Пегасус Циркониум
Ламеларен диск за обработка на метал и не рѓосувачки челик (инокс). Големина на диск Ф115мм. Г..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ламеларен диск Ф125мм Пегасус Алуминиум оксид
Ламеларен диск за обработка на железо. Пречник на дискот Ф125 мм. Градации: П40 / П60 / П80 ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS