Ламеларен диск Ф125мм Пегасус Алуминиум оксид

Ламеларен диск Ф125мм Пегасус Алуминиум оксид

0 ден.
Шифра на производ: ol-639
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Расположливи опции

* Градација:

Ламеларен диск за обработка на железо.

Пречник на дискот Ф125 мм.

Градации: П40 / П60 / П80

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS