Диск со филц за полирање инокс Ф115мм

Диск со филц за полирање инокс Ф115мм

200 ден.
Шифра на производ: ol-741
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Диск од филц за полирање на иноксни и други површини.

Димензија: Ф115 Х 22,23 мм

Максимален број на вртежи: 6000 врт/мин.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS