Дискови за полирање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Диск со филц за полирање инокс Ф115мм
Диск од филц за полирање на иноксни и други површини. Димензија: Ф115 Х 22,23 мм Максимален ..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Ламеларен диск со филц за полирање инокс Ф115мм
Ламеларен диск од филц за полирање на иноксни и други површини. Димензија: Ф115 Х 22,23 мм Мак..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS