Дискови за брусење

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Диск за брусење на метал
Диск наменет за брусење на заварените споеви или за сечени површини, за железо или челик. Достапн..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Велкро дискови за брусење Ф150/6
Велкро дискови за брусење Ф150мм со 6 отвори Градација: П60 / П80 / П100 / П120 /П150 ..
13 ден.
без ДДВ: 11 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS