Диск за сечење на инокс Ф115х1 мм

Диск за сечење на инокс Ф115х1 мм

32 ден.
Шифра на производ: ol-115x1inoks
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 5

Диск за сечење на нерѓосувачки челик Ф115 х 1мм.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS