Диск за брусење на метал

Диск за брусење на метал

0 ден.
Шифра на производ: ol-brusdisk
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 5

Расположливи опции

* Димензија на диск за брусење метал:

Диск наменет за брусење на заварените споеви или за сечени површини, за железо или челик.

Достапни големини :

- 115х6.4 мм

- 125 х 6.4 мм

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS