Брусни материјали

Камења за сечење и брусење на метал, камен и друг материјал од реномираниот производител Новоабразиве од Украина.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Диск за сечење на инокс Ф115х1 мм
Диск за сечење на нерѓосувачки челик Ф115 х 1мм. ..
32 ден.
без ДДВ: 27 ден.
Диск за брусење на метал
Диск наменет за брусење на заварените споеви или за сечени површини, за железо или челик. Достапн..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Диск за сечење на метал и инокс Ф125
Диск за сечење на метал и инокс Ф125 мм Достапни дебелини: 1 и 1.6мм ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Диск со филц за полирање инокс Ф115мм
Диск од филц за полирање на иноксни и други површини. Димензија: Ф115 Х 22,23 мм Максимален ..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Ламеларен диск со филц за полирање инокс Ф115мм
Ламеларен диск од филц за полирање на иноксни и други површини. Димензија: Ф115 Х 22,23 мм Мак..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Велкро дискови за брусење Ф150/6
Велкро дискови за брусење Ф150мм со 6 отвори Градација: П60 / П80 / П100 / П120 /П150 ..
13 ден.
без ДДВ: 11 ден.
Ламеларен диск Ф125мм Пегасус Циркониум
Ламеларен диск за обработка на метал и не рѓосувачки челик (инокс). Големина на диск Ф125мм. Г..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ламеларен диск Ф115мм Пегасус Алуминиум оксид
Ламеларен диск за обработка на железо. Пречник на дискот Ф115 мм. Градации: П40 / П60 / П80 / ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ламеларен диск Ф115мм Пегасус Циркониум
Ламеларен диск за обработка на метал и не рѓосувачки челик (инокс). Големина на диск Ф115мм. Г..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ламеларен диск Ф125мм Пегасус Алуминиум оксид
Ламеларен диск за обработка на железо. Пречник на дискот Ф125 мм. Градации: П40 / П60 / П80 ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS