Гуферо

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гумено јаже 1000мм
Гуменото јаже е добар материјал за брза изработка на кружни О-прстени со различни дебелини и големин..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Тефлонска лента 12мм Х 0.075мм
Тефлонска лента за обезбедување и заптивање на навојни врски кај водоводи, топловоди, гасоводи и д..
35 ден.
без ДДВ: 30 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS