Диск за сечење на метал и инокс Ф125

Диск за сечење на метал и инокс Ф125

0 ден.
Шифра на производ: ol-125
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 5

Расположливи опции

* Дебелина на диск за сечење:

Диск за сечење на метал и инокс Ф125 мм

Достапни дебелини: 1 и 1.6мм

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2022. UKION SHOPS