Течност за чистење за ултразвучна када  - 5л.

Течност за чистење за ултразвучна када - 5л.

2.600 ден.
Производител: БГС Техник
Шифра на производ: bgs-9380
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Се користи во индустриски апликации, автомобилски сектор, итн.
- Погоден за пумпи за прскање, средства за чистење под висок притисок и како лесен алкален чистач со ултразвук, идеален за ултразвучни уреди за чистење.
- Погоден и за рачно чистење
- Сооднос на мешање: 1: 1 до 1:50
- pH вредност: 10 - 12

- Еколошки производ

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS