4 тони - преса за избивање на лагери за на маса

4 тони - преса за избивање на лагери за на маса

12.500 ден.
Шифра на производ: hbm01815
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

4 тонска преса за избивање на лагери наменета за поставување на работна маса.

Нашите преси се официјално CE сертифицирани според најновите прописи и ги исполнуваат следниве најнови стандарди:

- Алуминиумски налепници за безбедност.

- Најновите безбедносни налепници.

- Официјален CE сертификат според најновите правила.

Технички карактеристики:

Капацитет 4 тони.

Од на цилиндерот 120 мм.

Работен опсег на деловите од 0 до 330 мм.

Ширина на работнот простор 350 мм.

Димензии на пакување 65 x 28 x 15 cm.

Тежина 32 кг.

КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS