Рачен алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Клешти за филтер за масло 63,5-115 мм - 300мм
     Ковани, стврднати вилици.      Назабени вилици за су..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Метален скалпел
- Тело од леан цинк - ширина на сечилото: 18 мм, - обложен со гума, мек зафат ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Ласерски инфрацрвен термометар -50/+500Ц
Идеален за различни апликации, помага да се детектираат проблеми во автомобилските мотори, системите..
2.360 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
Сет за полирање на светла кај возилата
Со овој комплет за полирање можете брзо да ги исчистите фаровите. Сетот ги има сите потребни алатки ..
1.020 ден.
без ДДВ: 864 ден.
Сет ВДЕ одвртувачи
Технички карактеристики: 2-component anti-slip handle with suspension hole VDE approved ..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
-27%
Сет рачен алат 192 парчиња во пластична кутија (1/4" - 3/8" - 1/2")
Сет рачен алат 192 парчиња во пластична кутија (1/4" - 3/8" - 1/2") Технички карактеристики: t..
10.200 ден.13.990 ден.
без ДДВ: 8.644 ден.
Сет 10 иноксни стеги
Сет од 10 иноксни стеги. Ширина на стегата: 9мм ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
4 тони - преса за избивање на лагери за на маса
4 тонска преса за избивање на лагери наменета за поставување на работна маса. Нашите преси се офи..
12.500 ден.
без ДДВ: 10.593 ден.
Пескара 110 литри
Минимална потрошувачка на воздух 250 литри во минута на 6 бари. Внатрешни димензии 68 x 45 x 43-..
16.000 ден.
без ДДВ: 13.559 ден.
Пренослив индуктивен загревач
За забрзано олабавување на завртките и навртките. Греењето го олеснува отстранувањето на завртки..
35.000 ден.
без ДДВ: 29.661 ден.
2-тонски кран на склопување
Технички карактеристики: Носивост 2000 Kg. Должина на крак Од 2..
18.000 ден.
без ДДВ: 15.254 ден.
Сет зегер клешти во торбичка 150мм
Технички карактеристики: - клешти за надворешни зегери, под агол, 150 мм, максимална ширина на отво..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Течност за чистење за ултразвучна када  - 5л.
- Се користи во индустриски апликации, автомобилски сектор, итн. - Погоден за пумпи за прскање, сре..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2021. UKION SHOPS