БГС Техник

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет цолови (инчи) О-прстени во кутија 419 пар.
Сет од цолови (инчи) О-прстени во кутија. Отпорни на киселни, бензин и топлина. Не се за користење к..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Течност за чистење за ултразвучна када  - 5л.
- Се користи во индустриски апликации, автомобилски сектор, итн. - Погоден за пумпи за прскање, сре..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
КУПИ @ ИНОТЕК.МК © 2022. UKION SHOPS